Terminarz / wynikiLiga IIIIII
Drużyna 1WynikDrużyna 2
1:6
2:3
2:4
1:6
4:6
3:5
5:1
3:3
TabelaLiga IIIIII
Lp.DrużynaPunkty
1.39
2.29
3.28
4.27
5.25
6.24
7.24
8.23
9.22
10.19
11.17
12.16
13.16
14.15
15.15
16.1

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

SportKrosno.pl

Partner medialny

Czas Futsalu

Komisja Futsalu

AKTUALNOŚCI

Sezon 2014/15

Podczas spotkania z kapitanami zostały ustalone szczegóły dotyczące sezonu 2014/15.
Najważniejsze z nich to:
1. Termin zgłoszeń oraz wpłat wpisowego ustalono na 31.10.2014. Termin ten jest ostateczny i nieprzekraczalny.
2. Sezon rozpocznie się 11.11.2014.
3. Wysokość opłaty za uczestnictwo to 860 zł w pierwszej i drugiej lidze. Opłata dla trzeciej ligi będzie proporcjonalna do ilości zgłoszonych zespołów.
4. W trzeciej lidze wzorem wyższych klas rozgrywkowych mogą uczestniczyć wszyscy chętni niezależnie od przynależności ligowej w rozgrywkach OZPN.

Spotkanie kapitanów

25 września na godzinę 18:00 zapraszamy wszystkich kapitanów na spotkanie organizacyjne przed nowym sezonem. Odbędzie się ono tradycyjnie w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ulicy Grodzkiej 10.

Finał sezonu

Turniej o Super Puchar SKALH zwieńczył 11. sezon KALH.
Rozdano puchary, statuetki, nagrody i wyrówżnienia.

W turnieju udział wzięły czołowe drużyny wszystkich lig. Mecze były bardzo ciekawe i obfitowały w strzelone bramki. W sumie zdobyto ich aż 61 co daje średnią prawie 7 goli na spotkanie. Pierwszą grupę wygrał świeżo upieczony mistrz i obrońca tego tytułu zarazem BWI Krosno, ale w półfinale uległ zwycięzcy II ligi drużynie Pryma.pl. W drugim półfinale zmierzyły się ekipy, które wywalczyły vice mistrzostwa I i II ligi, a mianowicie SIP Krosno i Krośnieńskie Huty Szkła S.A. W tym pojedynku również pierwszoligowcy okazali się słabsi i o puchar walczyły zespoły drugoligowe. W finale bezapelacyjnie lepsi okazali się "hutnicy" pokonując Prymę aż 7-1, choć pierwsza remisowa połowa na to nie wskazywała. Królem strzelców z siedmioma trafieniami został Michał Krupa z Krośnieńskich Hut Szkła S.A.

Grupa A:
LKS Ustrobna – SIP Krosno 4-4
BWI Krosno – LKS Ustrobna 6-2
SIP Krosno – BWI Krosno 4-5
1. BWI Krosno
2. SIP Krosno
3. LKS Ustrobna

Grupa B:
Marpol-Trans Krosno – KHS S.A 0-2
KHS S.A. – Pryma.pl 2-2
Pryma.pl – Marpol-Trans Krosno 1-1
1. KHS S.A.
2. Pryma.pl
3. Marpol-Trans Krosno

Półfinały:
BWI Krosno – Pryma.pl 4-6
KHS S.A. – SIP Krosno 6-4

Finał:
KHS S.A. – Pryma.pl 7-1

W gronie wyróżnionych zawodników stanęli:

I liga
Michał Waliszko – SIP Krosno - król strzeców
Marcin Włodarski – PDS Sklepy S - najlepszy zawodnik 
Grzegorz Gazda – Atena-Bonus Korczyna - najlepszy bramkarz

II liga
Rafał Nikody – Pryma.pl - król strzeców
Mateusz Dziok – Miś 1996 Krosno - najlepszy zawodnik 
Karol Kozieradzki – OBI 052 - najlepszy bramkarz

 III liga
Krzysztof Kiełtyka – LKS Błyskawica Leśniówka - król strzeców
Wojcheich Guzik – LKS Ustrobna - najlepszy zawodnik 
Michał Wojnarowski – Guzikówka Stara Gwardia - najlepszy bramkarz

Najlepsi zawodnicy oraz bramkarze zostali wybrani przez kapitanów na posezonowym spotkaniu. W głosowaniu wzięli również udział członkowie Zarządu SKALH oraz przedstawiciele sędziów. Między innymi z tego powodu warto uczestniczyć w takich spotkaniach do czego mocno zachęcamy.

Program zakończenia

Rozgrywki o Super Puchar

1. BWI Krosno
2. SIP Krosno
3. Pryma.pl
4. Krośnieńskie Huty Szkła Krosno S.A.
5. LKS Ustrobna
6. Marpol-Trans Krosno

19.00 losowanie grup

19.15 – 21.45 (2 grupy po 3 drużyny każdy z każdym 2 x 10 min.)
21:45 –  wręczenie pucharów, nagród, wyróżnień 
22.15 – 23.00 półfinały (w przypadku wyników remisowych seria 3 rzutów karnych
23.00 - finał Super Pucharu 2 x 12 min.
 

Zakończenie sezonu

W niedzielę 13 kwietnia tuż po planowanym meczu play-off krośnieńskich siatkarek około godziny 19:30 odbędzie się oficjalne zakończnie sezonu 2013/14. Z tej okazji rozegrany zostanie turniej o superpuchar SKALH. Udział w nim wezmą po dwie najlepsze drużyny z wszystkich lig. Do składów można będzie dokooptować po dwóch zawodników, którzy nie występowali w tych zespołach w minionym seznie. Podczas części oficjalnej wręczone zostaną puchary, statuetki oraz nagrody dla najlepszych drużyn, zawodników, bramkarzy oraz strzelców poszczególnych lig.
Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie halowym emocje do hali przy ul. Bursaki.

Spotkanie Kapitanów

Zapraszamy kapitanów wszystkich drużyn Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej na spotkanie wieńczące sezon 2013/14. Odbędzie się ono w piątek 21 marca o godzinie 18 w restauracji Bohema zlokalizowanej w Galerii Zawodzie. Na spotkaniu wybrani zostą najlepsi zawodnicy oraz bramkarze poszczególnych lig. Podsumujemy również miniony sezon i odpowiemy na wszelkie pytania związane z organizacją ligi.
Serwowane będą posiłki oraz napoje (koszt wliczony do "wpisowego").
 

Awans RKS Chuwdu do pierwszej ligi


W pojedynku barażowym o prawo gry na najwyższym szczeblu rozgrywek KALH górą okazali się drugoligowcy. Gratulujemy RKS Chuwdu i obu drużynom życzymy powodzenia w następnym sezonie.

DP - RKS Chuwdu 3-5
Bramki: Tomasz Kasperkowicz 3 - Mariusz Rogala 2, Mateusz Cieśla, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec

DP:
Przemysław Mularz, Albert Telesz, Damian Gnap, Patryk Sajdak, Tomasz Kasperkowicz, Maciej Decowski-Niemiec, Maciej Meier, Maciej Wołek

RKS Chuwdu:
Rafał Zedler, Mateusz Cieśla, Waldemar Szafran, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec, Mariusz Rogala

Członkostwo w SKALH

Zarząd SKALH ustalił szczegółowe zasady, kryteria i wymagania, których spełnienie umożliwia ubieganie się o status członka zwyczajnego Stowarzyszenia Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej w Krośnie. Oto one:
 
  1. Złożenie wypełnionej „ Deklaracji kandydata na członka zwyczajnego SKALH”
  2. Załączenie pisemnego merytorycznego uzasadnienia wstąpienia i uzyskania statusu członka stowarzyszenia. Przedmiotowe uzasadnienie stanowi integralną część deklaracji. W razie braku załącznika – uzasadnienia powodu złożenia deklaracja – kandydatura nie będzie rozpatrywana. Uzasadnienie powinno zawierać zarys preferowanych koncepcji oraz zakres zagadnień jakimi kandydat chciałby się zajmować w ramach działalności w SKALH.
  3. SKALH postanawia, że nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które prowadziły i prowadzą działalność skierowaną przeciwko SKALH, a w szczególności dotyczy to przypadków gdzie stowarzyszenie dysponuje dowodami, że takie działania miały i mają miejsce.
  4. SKALH nie będzie również rozpatrywać deklaracji składanych przez byłych członków stowarzyszenia, którzy z własnej woli wystąpili ze struktury SKALH, a w trakcie swojej działalności wykazywali się jedynie bierną postawą.
  5. SKALH nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które na forum publicznym w szczególności mediach, prasie, internecie negowały i negują działalność stowarzyszenia i jego władz oraz członków, a także prowadziły lub prowadzą działalność konkurencyjną w stosunku do działalności statutowej stowarzyszenia wykorzystując przy tym bezprawnie nazwy własne, znak – logo SKALH oraz przywołują w swojej działalności statutowe akty będące własnością stowarzyszenia ( regulamin rozgrywek itp.)
  6. SKALH zapewnia, że złożone deklaracje będą rozpatrywane na najbliższych zwoływanych posiedzeniach następujących po fakcie złożenia kompletnej deklaracji.  
  7. Każdy z nowo przyjętych członków SKALH winien w okresie 6 m-cy wykazać się inicjatywami choćby w oparciu o uzasadnienie stanowiące załącznik do deklaracji. W przypadku zachowania biernej postawy po okresie 6 m-cy jego członkostwo podlegać będzie weryfikacji dokonywanej przez Zarząd SKALH  pod kątem zaangażowania i wkładu w działalność SKALH. Wszelkie próby zaburzenia porządku wewnętrznego stowarzyszenia oraz dyskredytowania działań SKALH będą natychmiast weryfikowane.


StrzelcyLiga IIIIII
Lp.ZawodnikBramki
1.Waliszko Michał32
2.Limberger Adrian27
3.Zima Jakub21
4.Włodarski Marcin19
5.Tereszkiewicz Marcin15
6.Munia Wojciech15
7.Guzik Marcin 15
8.Kasza Dawid13
9.Słowik Konrad13
10.Wacek Tomasz13
KartkiLiga IIIIII
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Biały Tomasz03
2.Niemczyk Mateusz13
3.Gierlasiński Tomasz12
4.Wołek Maciej11
5.Pernal Maciej10
6.Sanocki Mariusz10
7.Haręzga Przemyslaw10
8.Czaja Artur10
9.Burger Konrad10
10.Trybus Piotr10
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych